Руйнування міфів від керівництва у цій статті…

Кажуть: «На ринку не діє гарантія»:

Насправді: Основне правило ринку «Краснодонців», яким керуються його підприємці і яке створює позитивний імідж ринку як гіпермаркету, а не базару, – це взаємна порядність та людяність, тобто прозорі стосунки між продавцем та покупцем. На ринку часто можна почути: «Беріть додому – приміряйте, а завтра принесете, якщо не підійде», «Не сподобається дитині – спокійно поміняємо, виберемо щось інше»…Мабуть, і ви опинялися у такій ситуації. Погодьтеся, що у цей момент дуже приємно усвідомлювати, що вам як покупцеві довіряють, а значить – ви можете довіритися продавцю.

Бізнес підприємців «Краснодонців» будується на «сарафанному» радіо, де інформування про того чи іншого продавця відбувається поміж людей. А, як відомо, це одне з найкращих джерел розповсюдження інформації та індикатор якості послуг, що надаються. Наразі існує дуже жорстка конкуренція та боротьба за кожного покупця, тому будь-яка дрібниця має значення.

Найбільша гарантія для споживача – це бажання продавця не втратити свого клієнта чи здобути недобру славу серед колег та покупців. Крім цього, всі наші підприємці є ідентифіковані та дотримуються чинного законодавства України у сфері торгівлі. У всіх інших обов’язкових випадках, таких як: побутова та комп’ютерна техніка, мобільні телефони тощо – виписуються гарантійні талони. Тому ринок «Краснодонців» працює повністю за законодавством України.

Кажуть: «На ринку не діють права споживачів»:

Насправді: Права споживачів у гіпермаркеті «Краснодонців» повноцінно дотримуються. Наше підприємство має власну ветеринарну лабораторію, яка здійснює:

  • щоденні перевірки якості продуктів харчування та наявність сертифікатів відповідності;
  • відбір зразків нової продукції для проведення контрольних лабораторних досліджень на місці торгівлі (якщо це передбачено правилами торгівлі і санітарними нормами).

У разі виявлення факту порушення продавцем прав споживачів покупець звертається до адміністрації ринку для того, щоб спільними зусиллями владнати проблему. Вирішення конфлікту відбувається або безпосередньо на місці, або формується звернення до відповідних контрольних органів з належним юридичним супроводом.

Кажуть: «На ринок складно доїхати: не їздять автобуси, а якщо приїхати автомобілем, то немає місця для паркування»:

Насправді: Ринок «Краснодонців» має зручну транспортну логістику, яка забезпечується вигідними варіантами доїзду з будь-якої частини міста Ужгород. Крім цього, гіпермаркет має кілька автостоянок, де можна розмістити до 1200 авто загалом. Також до ринку протягом дня курсують міські автобуси: маршрут №9, №10, №20. На зупинці "Електродвигун", що неподалік ринку, зупиняється маршрут №24.

До крамниць, які продають великогабаритні та будівельні товари, покупець має можливість під’їхати безпосередньо до самого торгового приміщення або замовити доставку придбаного товару на потрібну клієнтові адресу.

Кажуть: «На ринку мокро та брудно ходити, особливо у погану погоду»:

Насправді: Територія гіпермаркету «Краснодонців» на 100% застелена твердим покриттям (бруківкою) та забезпечена зливо-приймальною каналізацією, що створює необхідні умови для комфортного пересування покупців рядами та вулицями нашого ринку. Велика частина території гіпермаркету є критою, що дозволяє продавцям надавати якісні послуги для клієнтів за будь-яких погодних умов.

Кажуть: «На ринку незрозумілий товар невідомого походження, пропонують підробки під видом оригіналу, а це дорого і водночас неякісно»:

Насправді: За «малу» вартість не буває дорогого якісного товару. Кожний клієнт нашого гіпермаркету забезпечений комфортними умовами перебування, що дає можливість спокійно оглянути товар, перевірити наявність сертифіката відповідності чи навіть під час огляду зателефонувати до компетентної особи і порадитися з нею щодо вибору того чи іншого товару.

Право вибору – завжди за клієнтом!

Кажуть: «На ринку все розташовано хаотично, без позначень, тому складно знайти те, що потрібно»:

Насправді: Територія «Краснодонців» поділена на вулиці за назвами з відповідною нумерацією крамниць, а також за рядами та номерами торгових точок. На кожному з входів до нашого ринку розміщені інформаційні таблиці зі схемами, де позначені вулиці за назвами та рядами, що значно спрощує пошук необхідної крамниці.

Крім цього, на нашому сайті у стрічці «Я шукаю» можна знайти будь-яке торгове місце за його назвою чи навіть продавців, які мають потрібний вам товар, або ж скористатися фільтром продавців по адресі на ринку.

Тож що краще: ринок «Краснодонців» чи магазин?

  • Загальний асортимент товарів на ринку завжди більший, аніж у будь-якому із маркетів.
  • Крім продажу товарів, продавці ринку надають і супутні послуги, наприклад, доставка та встановлення техніки чи збирання меблів, підгонка одягу чи штор тощо. І часто ці послуги є безкоштовними.
  • У магазині акції тимчасові, а на ринку можна завжди вдало поторгуватися та домовитися за прийнятну для обох сторін вартість.
  • Якщо їхати на ринок у робочий день, то відсутні будь-які затори на дорогах і більше вільних місць на автостоянках.
  • Асортимент товарів у більшості магазинів на 90% однаковий або схожий між собою, проте на ринку завжди можна знайти щось особливе та нестандартне.
  • На ринку всі товари з гарантією та офіційно від виробника, що нічим не відрізняється від гарантій в інших магазинах. Попри це покупців ніхто не буде змушувати придбати додаткові гарантії за великі гроші.
  • На ринку підприємці працюють по 20 років, тому вони добросовісно підходять до обслуговування клієнтів, оскільки розуміють, що обдурений покупець – ніколи до них не повернеться.

Ринок «Краснодонців» завжди за чесні та відкриті відносини з клієнтами!

Запрошуємо вас відвідати наш гіпермаркет і переконатися у правдивості вищенаведених фактів! Чекаємо кожного!

Останні товари на сайті (свіжі надходження)

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

Курс валют

Валюта
Купівля
Продаж
USD
36.60 37.20
EUR
39.85 40.85


08.07.2023
 

 

Розклад роботи ринку


 
Пн. Вихідний
Вт. 8:30 - 15:00
Ср. 8:30 - 15:00
Чт. 8:30 - 15:00
Пт. 8:30 - 15:00
Сб. 8:30 - 15:00
Нд. 8:30 - 15:00

 
X

Швидке замовлення