Відкриття власного бізнесу – це перспективне рішення, яке може забезпечити не тільки стабільний дохід, але й у перспективі – особисту фінансову незалежність. Точка на ринку – чи не найкращий спосіб увійти у світ підприємництва. Важливо обрати вигідне розташування та товар, який ви збираєтеся реалізовувати. Сумніваєтесь, чи варто ризикувати? Ринок «Краснодонців» дає 3 місяці безоплатної оренди для нових підприємців! Це чудова можливість для старту без значних капіталовкладень. Окрім того, початківці мають змогу отримати вебсайт у подарунок! Якщо ви давно мріяли про відкриття власної справи, це чудова можливість зробити перший крок! Зважуємо, аналізуємо, втілюємо задумане у реальність!

Ринок «Краснодонців» – популярне місце для покупців з різних країн

Торгівля на ринку має свою специфіку та залежить від багатьох факторів. Один із найвагоміших – місце розташування. Левова частка покупців на ринку «Краснодонців» – громадяни не тільки України, але й Угорщини, Словаччини та Чехії. Це можна пояснити вигідним розміщенням ринку: до словацького кордону звідси менше 10-ти кілометрів. Деякі продавці навіть ціни вказують не тільки в гривнях, але й в євро. Іноземців приваблюють доступні ціни на одяг та продукти, а також широкий вибір великої та дрібної побутової техніки, комп’ютерне приладдя, автозапчастини, будматеріали, спецодяг та інша цінна продукція. Детальніше ознайомитися з асортиментом товарів ви можете на нашому сайті.

Серед покупців тут можна зустріти не тільки містян та студентів, але й клієнтів з інших куточків Закарпаття. Чимало людей десятки років поспіль ходять на ринок, знаючи, що тут можна знайти потрібний товар зі знижкою та відмінною якістю, а також на ринку представлена продукція, якої зазвичай немає в однотипних мережевих магазинах торгових центрів.

 

Безоплатний сайт та оренда місця на 3 місяці – чудова можливість для старту!

Ринок «Краснодонців» охоче підтримує розвиток малого бізнесу. Ми розуміємо, що в час карантинних обмежень та напруженої економічної ситуації відкривати власну справу здається досить ризикованим рішенням. Саме тому ми даємо міцний «ґрунт» для розвитку: безплатну оренду точки на ринку впродовж 3 місяців за умови укладання договору оренди на рік. А також – безоплатне створення вебсайту, без якого сьогодні неможливо уявити жоден успішний бізнес.

У чому перевага оренди торгової точки на ринку «Краснодонців»?

  • Суттєва економія коштів

Якщо ви у пошуку торгового приміщення, вам не доведеться користуватися послугами агента з комерційної нерухомості. Вам не потрібно фінансових вкладень на будівництво чи ремонт приміщення. Кожне торгове приміщення забезпечене електропостачанням. За потреби – водопостачанням та водовідведенням.

На нашому ринку ви з легкістю можете відкрити продуктовий кіоск, магазин господарських товарів, одягу чи взуття, складське приміщення, точку з продуктами на виніс, кав’ярню тощо. Загальна площа ринку – 70 тис. м кв. Ми пропонуємо велику кількість торгових площ від 2 м кв. і до 100 м кв. у різних місцях ринку та за вигідною ціною. Акційна пропозиція безоплатної оренди у перші три місяці допоможе швидше просунути ваш бізнес, адже зекономлені кошти ви спокійно можете вкласти у його промоцію та розвиток.

  • Безоплатна реклама та просування в Інтернет-мережі

Зазвичай найбільше часу у підприємця йде на «розкрутку» свого бізнесу, особливо, якщо приміщення орендується вперше. Ринок «Краснодонців» вже має сформовану базу відданих покупців. Люди охоче йдуть на найбільший гіпермаркет Ужгорода з метою здійснити покупки, зокрема й у вас!          

Ви маєте право встановити рекламну вивіску на вході, а також домовитися щодо розміщення зовнішньої реклами. Ринок «Краснодонців» регулярно рекламує свої послуги на радіо, у соціальних мережах та на офіційному вебсайті. Таким чином ви отримуєте безплатне просування вашого бізнесу у рамках реклами ринку загалом.

Ми забезпечуємо маркетингову підтримку, а компанія GlobalQuickWeb пропонує у подарунок створення власного вебсайту для підприємця на платформі сайту ринку «Краснодонців». Це ще одна можливість ділитися актуальною інформацією для клієнтів, повідомляти про знижки, новинки та акційні пропозиції, таким чином підвищуючи зацікавленість у покупців.

Ринок «Краснодонців» гарантує безпеку ваших матеріальних цінностей. Територія ринку знаходиться під надійною охороною.

Кілька порад для підприємця-початківця

Амбітність та ініціативність – це добре, проте до планування відкриття власної справи потрібно підходити з холодним розумом. Продумайте портрет вашої цільової аудиторії та товар, який ви плануєте реалізовувати. Від цього залежить вибір приміщення та чітке розташування на ринку. Найбільш популярними вважаються: одяг та взуття, промислові товари, канцелярське приладдя та продукти. Затишні кав’ярні – популярне місце не тільки для клієнтів, але й для всіх працівників ринку. Деякі продавці на ринку за час своєї діяльності вже встигли змінити категорію товарів відповідно до запитів покупців. Від вибору напрямку діяльності залежить і термін окупності вашого бізнесу. 

Врахуйте можливу конкуренцію та віднайдіть власну УТП – унікальну торгову пропозицію. Практично будь-які вироби користуються попитом на ринку у різні пори роки по-різному. Тому варто подумати про сезонність товару та вибрати додатковий товар на «неходові» сезони. Оберіть свою бізнес-модель для стабільного заробітку: високу націнку, або ж великий оборот товарів.

Щоб торгівля рухалась у правильному напрямку, дбайте про оновлення асортименту, гнучку систему знижок, високу якість товару та приємне обслуговування. Подумайте не тільки про продаж роздрібним клієнтам, але також і про налагодження дилерської мережі по Закарпатській області та по Україні для гуртової торгівлі. Зосереджуйтесь не на кількості клієнтів та партнерів, а побудові міцних довірчих відносин з ними. Це забезпечить вам гарну репутацію та стабільні продажі на довгі роки.

Кожен успішний бізнес колись був ні для кого невідомим. Він існував виключно в голові ентузіаста, який ризикнув зробити свою ідею реальністю. Можливо, не з першого разу і не без чисельних помилок. Але терпіння, працьовитість і навички зрештою приносять свої плоди.

Не впустіть чудову можливість для старту вашого бізнесу на найбільшому гіпермаркеті Ужгорода! За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону: 0954379700

Ваша ідея – наша підтримка! Ставайте фінансово незалежними разом з нами!

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

X

Швидке замовлення