Вебсайт для бізнесу в Ужгороді безкоштовно

Інтернет вже давно став невіддільною частиною нашого життя. Близько 60% людей на планеті щодня користуються глобальною мережею. Сьогодні практично на кожне питання можна знайти відповідь за допомогою одного інтернет-запиту. Для підприємців – це ідеальне середовище для просування своїх товарів та послуг. Розміщена інформація на вебсайті компанії доступна потенційним клієнтам у будь-який час доби, а з допомогою якісної реклами одна ваша пропозиція може бути спрямована на багатотисячну аудиторію. Один вебсайт легко впорається з обслуговуванням такої кількості зацікавлених покупців, у той час як звичайний продавець одночасно не може обслуговувати кількох клієнтів. Такий підхід особливо актуальний у час пандемії, коли працівникам торговельної сфери потрібно завжди бути готовими призупинити діяльність, або ж перейти в онлайн. Ми говоримо не тільки про соціальні мережі, а саме про власний вебсайт як віртуальну візитівку вашого магазину! Ринок «Краснодонців» разом із компанією GlobalQuickWeb започаткували спільну акцію, яка відкриває широкі можливості для власників торгових точок на ринку!

Кожен підприємець-початківець, який відкриє точку на ринку «Краснодонців», безоплатно отримає власний вебсайт на платформі офіційного сайту найбільшого гіпермаркета Ужгорода! Це чудова можливість для старту, адже саме Інтернет сьогодні – це основний інструмент реклами, продажів та розширення вже сформованої бази покупців. У цій статті ми розглянемо складнощі, з якими стикається підприємець-початківець, а також способи швидкої розкрутки та просування магазину без значних капіталовкладень. Грамотна підготовка до відкриття власної справи може гарантувати 50% успішної реалізації задуму.

Бізнес-ідея з мінімальними вкладеннями та ризиками

Починати справу з нуля – справа не з легких. Недостатня впізнаваність, висока конкуренція, посилення карантинних обмежень, непередбачувані витрати – це далеко не весь перелік труднощів, з якими стикається будь-яка людина, яка відкриває свій бізнес. Значна частина коштів йде на рекламу, яка може й не дати того ефекту, що на нього розраховує підприємець-початківець. Чи варто відмовлятися від ідеї відкриття власної справи? Тільки не у нашому випадку!

Вебсайт для бізнесу Ужгород

 

Ринок «Краснодонців» – популярний торговельний майданчик як серед закарпатців, так і гостей із сусідніх країн. Якщо ви відкриєте свій бізнес саме на цьому ринку, вам не доведеться витрачати кошти на ремонт приміщення, а також хвилюватися через те, що спершу покупців буде менше, ніж вам хотілося б. Ми допоможемо обрати для вас максимально прохідну точку та місце, де найменше зустрічається аналогічний товар. Щоб підвищити рентабельність бізнесу, ми рекомендуємо відкрити відразу кілька точок на нашому ринку.

Належна реклама – чи не найважливіший етап на старті вашого бізнесу. Обираючи ринок «Краснодонців», ви вже частково у виграші, адже наш гіпермаркет перевірений роками, а впродовж дня тут проходить великий потік людей.

Та головне, що ви отримаєте, взявши участь у нашій акції, це власний вебсайт на платформі офіційного сайту ринку «Краснодонців»! Щодня його відвідують тисячі користувачів у пошуку необхідного товару. Ми публікуємо акційні пропозиції, зручний каталог товарів, список продавців та всю необхідну інформацію для клієнтів. Ви зможете вказати адресу вашого магазину, детально описати асортимент товарів та розмістити яскраві фото на сторінці магазину. Розробники компанії «GlobalQuickWeb» допоможуть вам сформувати чіткі переваги вашої продукції, надати покупцям корисну інформацію, сформувати каталог товарів у стильному дизайні та з ефективними «call-to-action» - закликами до дій.

Грамотно зроблений інтернет-портал здатний замінити цілий відділ продажів! Таким чином у випадку локдауну ваш бізнес не буде простоювати. Достатньо розмістити оголошення, що ви працюєте в режимі онлайн-консультацій та доставляння товарів, і ваші клієнти не втратять зв’язок із вами. Наявність представництва в Інтернет-мережі говорить про прогресивність вашого бізнесу, готовність до нових викликів, пропозицій та до залучення клієнтів не тільки з Ужгорода чи Закарпаття, але й з цілої України.

Окрім стильного дизайну вашого інтернет-ресурсу, ви отримаєте безоплатне просування бізнесу у пошукових системах. Ринок «Краснодонців» незмінно залишається на слуху у покупців, адже регулярно рекламує свої магазини на радіо, офіційному вебсайті та в соціальних мережах.

На нових підприємців чекає приємна пропозиція: цілих 3 місяці безоплатної оренди торгової площі! Перші тижні на старті будь-якої справи, як правило, найважчі. Ми надаємо можливість підприємцям сформувати міцний ґрунт під ногами та набрати розгін для розвитку власного бізнесу!

Власний вебсайт – це ваш цілодобовий менеджер

Створення інтернет-ресурсу на ринку інформаційних послуг у наш час коштує немалих грошей. Відмова від створення сайту для свого магазину закриє для вас потужний канал продажів та комунікації з покупцями. Замовлення сайту в IT-компаній, що тільки починають свій шлях, може зайняти багато часу, а без якісного просування існує реальна загроза бути недоступним для потенційних клієнтів. Компанія «GlobalQuickWeb» розробляє маркетингову стратегію та працює над виведенням вебсайтів у ТОП-10 пошукової видачі з 2003 року. Це означає, що ваша сторінка, розміщена на платформі ринку «Краснодонців», гарантовано буде помітна для інтернет-користувачів. Ця пропозиція дозволить вам йти в ногу з часом, при цьому заощадивши на створенні вебсайту та якісному його просуванню на просторах Інтернету.

Як повинна виглядати сторінка вашого магазину на платформі вебсайту ринку «Краснодонців»?

Ми пропонуємо інтернет-візитівку вашої торгової точки, на якій вмістимо контакти, каталог товарів, акційні пропозиції, відгуки покупців та іншу інформацію за бажанням замовника. Кілька правил, завдяки яким ви зможете створити ефективну інтернет-сторінку для бізнесу:

  • Сформуйте чіткий перелік товарів та послуг вашого магазину. Вкажіть параметри кожного товару, його ціну та переваги;
  • Підготуйте яскраві фото з готовим результатом. Візуальні рішення відіграють ключову роль у продажі товарів та послуг;
  • Обдумайте акційні товари чи вигідні пропозиції для покупців;
  • Висока відвідуваність сайту прискорить надходження телефонних дзвінків. Тож краще будьте готовими завжди бути на зв’язку, адже клієнти, як правило, не здійснюють повторних дзвінків, а йдуть до ваших конкурентів.

При необхідності вебсайт можна завжди доповнити додатковою інформацією, новим функціоналом, оновлювати товари, здійснювати рекламні кампанії тощо. Розробники допоможуть підприємцю сформувати чітку структуру та лаконічний дизайн, завдяки чому потенційні клієнти зможуть легко зв’язатися з вами, розпитати про всі деталі та придбати обраний ними товар чи послугу.

Спільна акція від найбільшого гіпермаркету Ужгорода та компанії «GlobalQuickWeb» – це чудова можливість для відкриття власної справи без великих ризиків та значних капіталовкладень! Неважливо, новачок ви у сфері торгівлі або ж досвідчений професіонал, вам варто усвідомлювати, що вебсайт – дієвий електронний канал продажів. А отримати його у подарунок – це справжня удача, яка трапляється не щодня! Встигніть стати нашим партнером та розпочати нову сторінку у професійному житті.

Телефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті, та дізнайтеся про всі деталі акції від ринку «Краснодонців»!

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

Розклад роботи ринку


 
Пн. Вихідний
Вт. 8:30 - 15:00
Ср. 8:30 - 15:00
Чт. 8:30 - 15:00
Пт. 8:30 - 15:00
Сб. 8:30 - 15:00
Нд. 8:30 - 15:00

 

Курс валют

Валюта
Купівля
Продаж
USD
38.40 39.10
EUR
38.50 40.00
RUB
0.00 0.00

07.08.2022