продавець
Категорія

Бренд
Оренда/продаж

Загальна площа м. кв.:

Тип нерухомості:

Адреса:Комерційна нерухомість в Ужгороді

3 600,00 UAH Торгова точка (вул. Надії, 16)
умісний
Продавець: Адміністрація Ринку
484

Оренда комерційної нерухомості в Ужгороді

У вас є бізнес ідея? Ваш вибір - ринок «КРАСНОДОНЦІВ» - майданчик де кожен може започаткувати власний бізнес, не витрачаючи зайвих коштів на організаційні заходи. Прийшовши до нас Вам не має потреби вкладати великі кошти:

  • на будівництво приміщення (кіоск; крамниця; кав'ярня, складське приміщення чи ще дещо) ми Вам його надамо;
  • на рекламу бізнесу – «залучення» потенційних покупців відбувається автоматично, тому що Ви на ринку “КРАСНОДОНЦІВ“ , то ж, покупці однаково йдуть на ринок, як у найбільший гіпермаркет м. Ужгород і в тому числі й до Вас. Ринок власним коштом просуває наш з Вами бізнес (в цілому та за вашим бажанням і особисто Ваш теж) на радіо, у соціальній мережі Facebook , інтернет ресурс - Ґугл бізнес та через можливість створення власного сайту на нашій платформі.

Помірна ціна оренди, маркетингова підтримка та власний вебсайт надається підприємцю

Ринок “КРАСНОДОНЦІВ” (загальна площа ринку 70 000 кв.м.) пропонує велику кількість торгових площ від 2 м.кв. і до 100 м.кв. у різних місцях ринку та за різну ціну для здійснення торгівлі чи складських послуг. Після закриття ринку ,територія торговища зачиняється та охороняється, забезпечуючи збереження цілісності Ваших матеріальних цінностей. Кожне торгове місце забезпечене електропостачанням а також за потреби водопостачанням та водовідведенням. На ринку Ви знайдете приміщення під комерцію: магазин продовольчих чи непродовольчих товарів, кав'ярню, магазин-салон, склад та ін. Пільгові 3 місяці безкоштовної оренди приміщення під бізнес в Ужгороді, безкоштовний вебсайт для Вашого бізнесу та додаткова маркетингова підтримка роблять старт Вашого бізнесу на ринку легким та комфортним.

Широкий вибір торговельних та складських приміщень для бізнесу у м. Ужгород

Ми чекаємо Вас!

Не знайшли на сайті те що вам пасує? Не соромтесь, телефонуйте за номером телефону 0954379700 і ми обов'язково щось знайдемо.

 

 

Останні товари на сайті (свіжі надходження)

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

X

Швидке замовлення