Агросектор

Агросектор - Насіння, Засоби захисту рослин, Мінеральні добрива, Грунт, Субстрати, Плівка для теплиць, Тачки, Обприскувачі, Садовий інвентар, Садове приладдя, Штучні сосни, штучні ялинки, тачка, вили, граблі, штучна ялинка, трава, насіння трави, помідор, антипирій, мішок, мішки, кукурудзи, насіння, кукурудза, цибуля, цибулі, сітка затіняюча, сітка декоративна, Торф, субстрат, агроволокно, агротканина в Ужгороді
4.28571 5 21 Агросектор

"Агросектор"

Адреса:
Ринок "Краснодонців"
Вул. Килимова 12

Тел.:
+38 (050) 270-40-55

Графік роботи:
Вівторок- Неділя  з 8.30 - 15.00

Продаж насіння,засобів захисту рослин, мінеральні добрива, плівка для теплиць, грунти, субстрати, садовий інвентар, та інше.

Прокласти маршрут

Магазин продавця

Мабуть, немає садівника на світі, який не любив би свій сад чи город. Зробити розкішну присадибну ділянку своїми руками нам допомагають різні садові товари. Сотні фірм пропонують нам каталоги товарів для саду та городу – різні сходи, теплиці, шланги, сапки, обприскувачі тощо, використання яких робить нашу працю зручнішою.  

Агросектор - це оптово-роздрібний магазин з продажу товарів для саду та городу в Ужгороді та онлайн. У нас завжди в наявності агроволокно, газонна трава, гербіциди, грунти та торф'яні субстрати, насіння, мінеральні добрива та садовий інвентар. 

Також в магазині Агросектор ви можете купити: насіння овочів та квітів від провідних брендів Європи та України. Великий вибір супутніх товарів для саду та дачі: добрива та стимулятори росту, ефективні засоби захисту рослин, захисні сітки. 

Виробники яким ми довіряємо: GL SEEDS, Agreen, Syngenta, DSV, Euro Grass, Peatfield.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

X

Швидке замовлення