ЄВРОБУДКАМІН

ЄВРОБУДКАМІН - Камінна топка, Пелетна піч, Барбекю, Чавунний казан, Газовий камін, Димохідні труби, Твердопаливний котел, Пам'ятники, Могильні плити, Чавунна піч, Сталева піч, Електрокамін, Піч для сауни, для лазні, Двері для камініу, Булер'ян, Біокамін, Скло вогнетривке, Решітка для камінів, Теплоізоляційні монтажні матеріали, Мармур, Граніт, Хімія для димоходів, Хімія для котлів, камінні топки, палетні печі, булер'яни, електрокаміни, чавунні печі, сталеві печі,  твердопаливні котли, біокамін, біокаміни, димохідна труба в Ужгороді
4.1 5 10 ЄВРОБУДКАМІН

"ЄВРОБУДКАМІН"

Адреса:
Ринок "Краснодонців"
Вул. Головна 46

Тел.:
+38 (050) 372-69-90

Графік роботи:
Вівторок- Неділя 8:30 - 16:00

Широкий асортимент мармуру і граніту, камінів і топок, димохідних систем і комплектуючих ― у нашому магазині!
- Камінні топки, печі, димоходи аксесуари
- Оздоблення гранітом і мрамуром: фасадів, підвіконь, камінів, сходів і т. д.
- Монтаж камінів, димоходів, гранітних та мармурових виробів
- Виготовлення і монтаж одиночних і подвійних пам'яток, вази, підсвічники, хрести

Прокласти маршрут

Магазин продавця

Вироби з граніту, мармуру та іншого каменю природного походження в Ужгороді. У наявності велика гама кольорів – обов’язкового знайдеться варіант, який прийдеться клієнту до смаку. Магазин пропонує виробництво та монтаж мармурових, гранітних сходів, підвіконь, фасадів, камінів, хрестів, підсвічників, ваз тощо. Наші майстри готові реалізувати проекти будь-якої складності. Після монтажу даємо поради по догляду за виробами з каменю, які дозволять суттєво збільшити термін експлуатації, зберегти зовнішню привабливість.

У нас можна купити каміни та камінні топки в Ужгороді різних видів: гібридні, з водяним контуром, конвекційні, електричні, газові, дров’яні.

У продажу також димохідні системи:  коліна, труби, димоходи з нержавіючої сталі, кераміки. Асортимент включає велику кількість функціональних аксесуарів – ревізійні дверцята, генератори та регулятори тяги, решітки, камінні набори тощо. Завітайте до нас – гарантуємо високу якість обслуговування та продукції.

За нас говорить хороша репутація в Ужгороді та за його межами, велика кількість реалізованих проектів.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

Курс валют

Валюта
Купівля
Продаж
USD
36.60 37.20
EUR
39.85 40.85


08.07.2023
 

 

Розклад роботи ринку


 
Пн. Вихідний
Вт. 8:30 - 15:00
Ср. 8:30 - 15:00
Чт. 8:30 - 15:00
Пт. 8:30 - 15:00
Сб. 8:30 - 15:00
Нд. 8:30 - 15:00

 
X

Швидке замовлення