Системи Опалення

Системи Опалення - Радіатор, Рушникосушка, Розширювальний, бачок, Циркуляційний насос, Фітинги, Водонагрівач, Газовий котел, Електричний котел, сушка, радіатори, котел, котли газові котли, водонагрівачі, бойлер, бойлери, газові котли, електричні котли, рушникосушки, кульові крани, різьбові фітинги, обтискні фітинги, крани радіаторні, адаптери, ппр труба, мідна труба, труба гофрована, труба металопластикова, в Ужгороді
4 5 9 Системи Опалення

"Системи Опалення"

Адреса:
Ринок "Краснодонців"
Вул. Будівельників 31, 33

Тел.:
+38 (050) 503-15-63
+38 (096) 239-18-80

Графік роботи:
Вівторок- Неділя з 8.30 - 15.00

За 10 років діяльності нашого магазину пріоритетом став продаж і гарантійне обслуговування систем опалення, водопостачання. Ми пропонуємо продукцію тільки провідних виробників світу, а саме труби "HENCO", "COMISA", "GIACOMINI", "BLANSOL", "SANCO", радіатори алюмінієві "ALLTERMO", "GLOBAL", "FONDITAL", радіатори сталеві "KORADO", "HITHERM", рушникосушки "THERMAL TREND", розширювальні баки "REFLEX", циркуляційні насоси "WILO", "GRUNDFOS", фітінг "HERZ", "BIACHI", "ESBE", "COMISA", "GIACOMINI", "HENCO", "KALDE", "HPtrend", "VIEGA", водонгрівачі "ARISTON", "DRAZICE", газові котли "WESTEN", "BAXI", електричні котли "PROTHERM", "KOSPEL".
Якість продукції підтверджується бездоганною репутацією фірм виробників, а також міжнародними сертифікатами.
Наша команда продавців і консультантів за весь період нашої роботи набула досвіду, який дозволяє знайти підхід до кожного клієнта і підібрати для нього товар, який відповідає потребам і існуючих умов експлуатації. Гарантійні зобов'язання магазину, засновані на гарантії фірм виробників, завжди строго виконуються.

Прокласти маршрут

Магазин продавця

У нас Ви можете вигідно купити все необхідне обладнання для організації, обслуговування та ремонту систем водопостачання, опалення. Ми працюємо вже понад 10 років, що свідчить про великий досвід та довіру клієнтів. В магазині можна купити водонагрівачі «Drazice», «Ariston», циркуляційні насоси «GrundFos», «Wilo». У наявності велика кількість електричних та газових котлів . За рахунок багаторічної співпраці з великими постачальниками, магазин пропонує доступні ціни. На всі товари діє офіційна гарантія виробника.

У магазині також можна купити сталеві та алюмінієві радіатори, розширювальні баки, рушникосушки, нагрівачі води, фітинги, крани. Команда магазину складається з професійних консультантів та продавців.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

Курс валют

Валюта
Купівля
Продаж
USD
36.60 37.20
EUR
39.85 40.85


08.07.2023
 

 

Розклад роботи ринку


 
Пн. Вихідний
Вт. 8:30 - 15:00
Ср. 8:30 - 15:00
Чт. 8:30 - 15:00
Пт. 8:30 - 15:00
Сб. 8:30 - 15:00
Нд. 8:30 - 15:00

 
X

Швидке замовлення