ТехноВарош (TechnoVarosh)

ТехноВарош (TechnoVarosh) - Кухонна плита,  Кухонна витяжка, Мікрохвильова піч, Гриль, Мультиварка, Настільна плита, Електрична піч, кухонні плити, кухонні витяжки, мікрохвильові печі, електричні печі, телевізори, телевізор, холодильник, холодильники в Ужгороді
5 5 3 ТехноВарош (TechnoVarosh)

⁨"TechnoVarosh⁩"

Адреса:
Ринок "Краснодонців"
Вул. Будівельників 13

Тел.:
+38 (068) 135-01-01

Графік роботи:
Вівторок- Неділя  з 10.00 - 15.00

Магазин побутової техніки: витяжки, духовки, холодильники, пральні машина, посудомийні машини, кухонні плити...

Прокласти маршрут

Магазин продавця

Потрібна побутова техніка в Ужгороді? Щоб вигідно купити її, завітайте до магазину «TechnoVarosh». Ми пропонуємо сучасну побутову техніку визнаних в усьому світі брендів – «Smeg», «Fabiano», «Bosch», «Gorenje», «Whirpool». У магазині можливо вигідно купити посудомийні, пральні машини, кухонні змішувачі для створення кухні своєю мрії. Заходьте та обирайте кухонні плити – газові, електричні та комбіновані. Є у продажу кухонні мийки. Вони відрізняються між собою за кількістю, формою, глибиною чаші, матеріалом виконання. Найбільшою популярністю серед відвідувачів нашого магазину користуються мийки з нержавіючої сталі.

Щоб вигідно купити кухонну витяжку також слід завітати в наш магазин. У нас можна купити телескопічні, похилі, купольні, острівні, Т-подібні та стандартні витяжки різної потужності. Допоможемо підібрати побутову техніку на любий смак. Ввічливість продавців, лояльні ціні гарантуємо.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

X

Швидке замовлення